Maak kennis met Gerben Heij!

Wij verwelkomen Gerben Heij als nieuwe collega op de helpdesk van Medimo!

Gerben Heij is 36 jaar. Zijn karakter is te beschrijven als: rustig, analytisch en leergierig. Waar Gerben veel energie van krijgt, is het oplossen van problemen en het delen van kennis.

Voordat Gerben bij Medimo aan de slag is gegaan, is hij het meest recent werkzaam geweest bij CCS in Woerden als Functioneel Applicatie Specialist. Dit na gestart te zijn bij Netflix als echte “customer care”- medewerker. Inmiddels is Gerben ongeveer 8 jaar werkzaam in de “customer care” en heeft daarmee de vele kneepjes uit het vak geleerd.

Bij Medimo wil Gerben zijn ervaring delen waarmee er een nog mooiere dienst wordt geleverd dan dat reeds het geval is. Ondanks dat Gerben nog veel moet leren over het product Medimo, zorgen wij ervoor dat Gerben zeer welkom is, gewaardeerd wordt en het vertrouwen krijgt om zich verder te ontwikkelen binnen Medimo.

Wellicht vindt u dit ook interessant

Nieuwe versie Medimo
De nieuwe versie van Medimo (2023-5) zal in de avond...
Ervaringen uit de praktijk delen: het kan in de Medimo Community
Bij Medimo Enovation hebben we de afgelopen tijd hard gewerkt...
Vraag en antwoord Medimo gaat verder onder Enovation
Nu Medimo onderdeel is geworden van Enovation ontstaat er natuurlijk...
Medimo gaat verder onder de Enovation vlag
Medimo gaat verder onder Enovation Medimo is overgenomen door Enovation....

Waar ben je naar op zoek?

Medimo portaal

Medimo Portaal

Medimo Secure

Log hier in bij Medimo voor elektronisch voorschrijven en/of elektronische toedienregistratie

Medimo GGZ

Inloggen voor instellingen in de geestelijke gezondheidszorg

Medimo ABC

Werkzaam op Aruba, Bonaire of Curaçao? Log dan hier in.